TASKYK.LT - kas mes?

Dabar dažasvydis atvyksta pas Jus! Nesiūlome Jums vienos ir tos pačios vietos, rajono glūdumoje. Atvyksime ir suorganizuosime dažasvydžio šventę ten, kur Jum jos reikia. Lieka tik surinkti bendraminčius drauge ir mėgautis aktyviu laisvalaikiu gamtoje.

Lankstumas ir pramoga Jums! Organizuojate įmonės šventę sodyboje? Mes atvyksime pas Jus! Organizuojate iškylą į gamtą? Atrasim tinkamą vietą ir dažasvydžiui! Gimtadienis – rimta šventė, jei švenčiame su dažasvydžiu. Ir įspūdingieji mergvakariai/bernvakariai... Padarysim drauge jį nepamirštamą ir tokį, apie kurį pasakosite draugams bei pažįstamiems!

Dažasvydis - aktyvus sportiškas laiko praleidimas. Juk stovinčiu taikiniu nenori būti niekas, tad teks pajudėti. Didžiausia grėsmė (laikantis instruktoriaus nurodymų) viena kita kukli mėlynė.

Dažasvydis - kas tai?

  Dažasvydis atsirado devintojo dešimtmečio pradžioje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kiek vėliau išplito Vakarų Europoje ir Skandinavijos šalyse. Prireikė beveik dviejų dešimtmečių nuo atsiradimo, kol dažasvydis pasiekė Lietuvą. Šiandien jis yra viena populiariausių aktyvaus laisvalaikio praleidimo formų, apie kurią jau nebekalbama kaip apie didelių finansinių išteklių reikalaujančią pramogą. Kalbant abstrakčiai, dažasvydis — tai karo imitacija, militaristinio stiliaus sportas ir pramoga. Žaidėjų tikslas — atkovoti priešo vėliavą, tačiau žaidžiant niekas nedraudžia bent trumpam užmiršti vėliavą ir tiesiog linksmai pasitaškyti dažais. Fizinė veikla derinama su mąstymu. Svarbu ne tik bėgti ir šauti, bet ir pasirinkti tinkamą taktiką bei strategiją.     .

Dazasvydis, tai puikus komandinis sportas

Dažasvydžio žaidėjų amžius nėra ribojamas

Dažasvydis ne tik sustiprina pasitikėjimą savimi, bet ir ugdo komandinę dvasią

Dažasvydį gali žaisti tiek vyrai, tiek moterys

Įdomu

Žaidimo erdvė

Pramoginiame dažasvydyje erdvė nėra griežtai apibrėžta. Jis dažniausiai žaidžiamas miškingoje vietovėje arba apleistuose pramoniniuose pastatuose. Reali aplinka suteikia daugiau emocijų bei įtampos. Įspūdžiui sustiprinti galima pasitelkti dūminius užtaisus, įvairius sprogimus. Nuo žaidimo erdvės priklauso ir žaidėjų skaičius. Mažoje erdvėje įprastai žaidžia dešimt ar dvylika žaidėjų. Didelėje erdvėjė jų skaičius gali išaugti net iki dvidešimties.

Dažasvydis - visiems

Tai nėra sportas tik vyrams. Lygiaverčiais jiems gali būti tiek moterys, tiek vaikai, kadangi, kaip jau minėjome, dažnai nugali ne fizinė jėga, o sumanumas. Tad, norintiems žaisti, tereikia turėti šiek tiek azarto, sveiko užsispyrimo ir bent minimalų fizinį pasirengimą. O svarbiausia – daug noro ir geros nuotaikos.

Saugumas

Žaidžiant dėvimos apsauginės veido kaukės. Žaidėjus visą laiką stebi instruktoriai, prieš tai pravedę saugumo instruktažą. Pats žaidimas nereikalauja fizinio kontakto tarp priešingų komandų žaidėjų, tad išvengiama sporte dažnai nelaimingai pasibaigiančių susidūrimų. Kita vertus, pasitempti ar susilaužyti koją galima netgi einant į parduotuvę nusipirkti pieno. Tad lengvas apšilimas ir raumenų tempimo pratimai prieš žaidimą tikrai nepakenktų.